Бізнес-тренер Анастасія Глебова

 
Я - Анастасія Глебова, дипломований психолог-консультант, соціальний психолог, бізнес-тренер.
 
На сьогоднішній день працюю в сфері рекламних послуг та бізнес-тренером, консультантом. Свої тренінги проводжу, базуючись на знаннях отриманих в процесі професійного навчання, ряду нових освоєних професій та практичних технік запозичених у кращих тренерів Львова, Тернополя, в яких я проходила навчання. 

Маю спеціалізовану психологічну освіту. Закінчила (стаціонарно) Тернопільський національний педагогічний університет ім.. В. Гнатюка, спеціальність – психолог-консультант, соціальний психолог, що дало мені змогу збагатити свої знання за рахунок співпраці із самими різними людьми, розширити грані словесної комунікації та перейняти нестандартне бачення у вирішенні завдань.

Я повсякчас розвиваюсь та вдосконалююсь. Працюючи в абсолютно різних сферах: продаж непродовольчих товарів , інтернет-маркетинг, банківська справа, індивідуальне психологічне консультування, рекламний бізнес почерпнула широкі та практичні знання, які ефективно застосовую у практиці. 

Умію йти на ризик, долаючи труднощі, пробувати знову і знову, заради досягнення мети. Цього і навчаю на своїх тренінгах учасників – не опускати рук. 

Обожнюю мандрувати, знайомитись з новими людьми, почерпати від них нові знання та переймати досвід. Кожна людина, яка зустрічається на нашому шляху – вчитель, головне уміти приймати нове.
 
 Додатково пройшла ряд тренінгів та семінарів:
  • Тренінг "Розвиток суб'єктності у майбутніх психологів".
  • Семінар "Подолання конфліктів".
  • Тренінг "Вирішення конфліктів".
  • Семінар "Різниця між чоловіками та жінками".
  • Семінар "Як побудувати щасливий шлюб".
  • Тренінг "Активні продажі".
  • Тренінг "Успішні продажі".